CILLIT BANG CZYSTOŚĆ I DEZYNFEKCJA

Ponieważ wiemy jak ważne jest utrzymanie czystego domu bez zarazków, postanowiliśmy stworzyć wariant CILLIT BANG CZYSTOŚĆ I DEZYNFEKCJA. Jego formuła BEZ WYBIELACZA to połączenie niezawodnych środków dezynfekujących i czyszczących.

Skutecznie zabija 99,9% bakterii i wirusów* w tym wirusa choroby COVID-19 i wirusa grypy**, podczas gdy składniki czyszczące usuwają brud i trudne do usunięcia zabrudzenia, aby uzyskać higienicznie czysty dom.

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem śrdoków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Cillit Bang

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ CILLIT BANG?

 • Nasza niepowtarzalna formuła BEZ WYBIELACZA
 • Zabija 99,9% bakterii i wirusów* w tym wirusa choroby COVID-19**
 • Do użycia w kuchni i w łazience
 • Odpowiedni dla powierzchni mających kontakt z żywnością
 • Skutecznie usuwa zaschnięty tłuszcz i osady z mydła
 • Pozostawia świeży i przyjemny zapach
Cillit Bang

SKUTECZNY W WALCE Z BRUDEM

SKUTECZNY W WALCE Z BRUDEM

DELIKATNY DLA POWIERZCHNI***

***UWAGA! Nie stosować do kamieni naturalnych, mosiądzu, miedzi, granitu, linoleum, tekstyliów. Przed użyciem zawsze sprawdzaj działanie produktu na mało widocznej powierzchni (min. 5 minut przed użyciem).
DELIKATNY DLA POWIERZCHNI
Cillit Bang

JAK I GDZIE UŻYĆ CILLIT BANG CZYSTOŚĆ I DEZYNFEKCJA?

Cillit Bang CZYSTOŚĆ I DEZYNFEKCJA idealnie czyści: płyty grzewcze, płyty ze szkła ceramicznego, drzwi lodówki, płytki łazienkowe, fugi, wanny, umywalki, kabiny prysznicowe, klamki.

Odkryj NIEZWYKŁĄ EFEKTYWNOŚĆ I POCZUJ MOC DZIAŁANIA marki Cillit Bang!

Bakteriobójczy, grzybobójczy i wirusobójczy płyn do dezynfekcji powierzchni niemających kontaktu z żywnością. Zabija bakterie, grzyby, wirusy. Produkt gotowy do użycia.

Sposób użycia: Stosować ostrożnie, zawiera wybielacz. Przed użyciem należy zawsze sprawdzić działanie produktu na niewidocznej części powierzchni.

3 KROKI DO WYELIMINOWANIA BRUDU I ZARAZKÓW:

 1. Przekręć dyszę do pozycji "ON". Trzymając butelkę w pozycji pionowej, spryskaj zabrudzoną powierzchnię z odległości 20-25 cm.
 2. W celu wyczyszczenia, pozostaw produkt na powierzchni przez 5 minut. W celu dezynfekcji, pozostaw produkt na powierzchni przez 15 minut.
 3. Spłucz powierzchnię dokładnie wodą i wytrzyj za pomocą ściereczki lub gąbki. Powierzchnie mające kontakt z żywnością, spłucz po dezynfekcji wodą przeznaczoną do spożycia. Po zakończeniu czyszczenia przekręć dyszę do pozycji "OFF".
Cillit Bang

SKŁADNIKI

NASZA SZEROKA OFERTA SPRAYÓW

Cillit Bang Zero Kamienia
Cillit Bang Zero Tłuszczu bez Szorowania
Cillit Bang Czystość i Połysk w Łazience
Cillit Bang Koniec z Pleśnią
Cillit Bang Czystość i Higiena
Cillit Bang Czystość i Dezynfekcja JUŻ DOSTĘPNY!
Cillit Bang Naturally Powerful Łazienka
Cillit Bang Naturally Powerful Kuchnia

ODRYJ NIEZWYKŁĄ EFEKTYWNOŚĆ I POCZUJ MOC DZIAŁANIA MARKI CILLIT BANG

Dzięki innowacyjności i odwadze w działaniu, marka Cillit Bang oferuje skuteczne rozwiązania, które zmieniają i ułatwiają sprzątanie!

Poczuj moc działania Cillit Bang!

Formuły naszych produktów są skuteczne w walce z brudem. Nasze opakowania stają się coraz bardziej przyjazne środowisku. Większość wariantów posiada już butelkę, które zawiera 75% plastiku pochodzącego z recyklingu.

Cillit Bang

*Na podstawie przeprowadzonych badań.

**Produkt zabija następujące wirusy: grypy typu A i typu B oraz SARS-CoV2- wirusa choroby COVID-19.